meet.php zawieszone!

Więcej informacji w tym poście.

Zapraszamy na ostatnie meet.php w tym roku. Tym razem ponownie trochę o bezpieczeństwie, a także o przyszłości PHP.

Tym razem poruszamy tematy RESTowych API, bezpieczeństwa w kontekście Symfony2 oraz o hitu ostatnich miesięcy czyli Dockerze. Dodatkowo prezentacja z serii miękkich odnośnie różnicy pomiędzy pracą na etacie a własną działalnością gospodarczą z punktu widzenia programisty. Do zobaczenia!

Idą zmiany! meet.php w innym miejscu - tym razem zapraszamy do Concordii. Dodatkowo, tematyka trochę bardziej zaawansowana niż zwykle - skalowalność, wzorce projektowe, tandem Raspberry PI i PHP. Mamy więcej miejsca, tak więc przyprowadźcie kolegów i koleżanki ;)

Długo nas nie było. Wakacje, małe problemy organizacyjne i inne rzeczy, które skutecznie odsuwały meet.php na dalszy plan. Ale wracamy i równocześnie zapraszamy na ostatnie meet.php roku 2013!

Jubileuszowy meet.php! Spotykamy się po raz dzięsiąty, lecz tym razem po raz pierwszy zostawiamy miejsce na "lightning talks". Zaprszamy na świętowanie razem z nami!

Pierwszy meet.php, w którym odchodzimy trochę od tematów czysto technicznych i wg. Waszych życzeń organizujemy spotkanie na temat start'upów. Oczywiście, "mięsa" też nie zabraknie!

Pierwszy meet.php w nowym roku. Czwórka prelegentów, z czego trójka jest z nami po raz kolejny z nowym materiałem. Wy też będziecie, prawda?

Siódmy i ostatni meet.php w tym roku. Nie może Cię zabraknąć!

Jeśli baliście/cieszyliście (haters gonna hate) się, że meet.php przestało funkcjonować - niepotrzebnie. Co prawda po sporej przerwie, ale wracamy!

Starając się utrzymać tempo jednego spotkania na miesiąc, zapraszamy wszystkich na piąte, a równocześnie majowe spotkanie meet.php.

Czwarty miesiąc roku. Cztery prezentacje. Czwórka prelegentów. W skrócie - czas na meet.php#(...sami wiecie który...;)

Nie zwalniamy tempa - zapraszamy na trzecie spotkanie. Tym razem będzie m.in o Symfony2 czy też o testowaniu wg metodytki BDD. A na koniec oczywiście after party ;)

Początek nowego roku, a my kontynuujemy inicjatywę meet.php! Kolejne prezentacje, kolejni prelegenci, ale ta sama świetna atmosfera, która udzieliła się na pierwszym spotkaniu :) Zapraszamy!

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne działalność meetPHP w Poznaniu. Wysłuchaj przygotowanych prezentacji, zadaj „niewygodne” pytania pogłębiające temat i zostań na koniec, żeby poznać innych pasjonatów PHP.